fbpx
Ludzie
dr Małgorzata Rejmer

Małgorzata Rejmer

Prezes Zarządu i nestor w Kancelarii Finansowej LEX Sp. z o.o.
Doktor nauk prawnych - Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Absolwentka również studiów ekonomicznych, studiów psychologii przywództwa w ramach Akademii Psychologii Przywództwa (Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej) a także studiów polonistycznych na Uniwersytecie Warszawskim.

Ekspert w dziedzinie sukcesji biznesu – tematyką sukcesji zajmuje się od ponad 20 lat. Wdrożyła ponad 200 projektów sukcesyjnych.

Dziedziny prawa będące przedmiotem zainteresowań:

Współpraca z uczelniami i organizacjami:

Występuje w charakterze eksperta poniższych organizacji w zakresie sukcesji biznesu. Reprezentuje je w relacjach m.in. z Ministerstwem Rozwoju, posłami i senatorami w zakresie planowanych zmian dotyczących polskich przedsiębiorców.

Dodatkowe informacje:

Prestiżowe wyróżnienia i nagrody:
Menedżer Roku 2020

Zainteresowania pozazawodowe: psychologia biznesu, literatura motywacyjna i ekonomiczna, teatr, podróże, aktywne spędzanie wolnego czasu.

Dawid Rejmer

Partner i sukcesor w Kancelarii Finansowej LEX Sp. z o.o.
Doktor nauk prawnych i radca prawny specjalizujący się w sukcesji biznesu oraz prawie handlowym.

Doktor nauk prawnych – Instytut Prawa Cywilnego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej, gdzie wykłada na studiach podyplomowych.

Członek ACCA (Association of Chartered Certified Accountants) – międzynarodowej organizacji zrzeszającej specjalistów z zakresu finansów, rachunkowości i zarządzania.

Lider wielu międzynarodowych i krajowych projektów mających na celu wdrożenie kompleksowych rozwiązań prawno-finansowych. 

Współpraca z uczelniami i organizacjami

Umiejętności i kompetencje

Zainteresowania pozazawodowe: podróże, sport, malarstwo początku XX w., sztuka współczesna, teatr
Dawid Rejmer
Piotr Zapała

Piotr Zapała

Partner w Kancelarii Finansowej LEX Sp. z o.o.

Absolwent studiów inżynieryjnych oraz studiów z zakresu organizacji i zarządzania. Studia podyplomowe z zakresu bankowości, ubezpieczeń oraz prawa spółek.
Specjalista z zakresu inwestycji i finansów.
Z sukcesem budował i nadzorował ogólnopolskie, ponad 100 – osobowe zespoły sprzedażowe.
Zaangażowany w prace koncepcyjne i wdrażanie projektów sukcesyjnych oraz projektów ochrony marki dla przedsiębiorców działających w Polsce. Osobiście doradza w tym zakresie firmom małym, średnim i dużym z branż handlowych, usługowych i produkcyjnych.
Obsługuje bezpośrednio franczyzobiorców największego franczyzodawcy w Polsce. Dobrze rozumie specyfikę takiego modelu biznesowego.
Zainteresowania pozazawodowe: astronomia i fizyka kwantowa, życie dzikich zwierząt, literatura historyczna, w szczególności cywilizacje starożytne, aktywne spędzanie czasu, podróże – w szczególności kultura śródziemnomorska oraz kultura środkowo- i południowoamerykańska.

Tomasz Łucyk

Dyrektor ds. Rozwoju w Kancelarii Finansowej LEX Sp. z o.o.

Absolwent renomowanych uczelni – Akademia Leona Koźmińskiego, Szkoła Główna Handlowa i Polska Akademia Nauk – w których szlifował wiedzę z zakresu ekonomii, psychologii, zarządzania i funkcjonowania przedsiębiorstwa. Posiada 15-letnie doświadczenie w branży finansowej, ubezpieczeniowej i doradczej. Prowadził projekty biznesowe dla takich marek jak: Citi Handlowy, Millennium, Aegon, czy Aviva.

Od kilku lat jest związany z sektorem usług B2B w zakresie konsultingowym. Na co dzień wspiera przedsiębiorców w wypracowaniu koncepcji pozwalających prowadzić biznes w bezpieczny oraz uporządkowany sposób.
Przedsiębiorcy cenią Tomasza Łucyka za profesjonalizm i prawdziwą chęć zrozumienia potrzeb, którymi kieruje się przy projektach reorganizacyjnych i sukcesyjnych.

Prywatnie mąż i tata córki Leny. Interesuje się psychologią rozwoju osobistego, fotografią oraz podróżami, które zawsze organizuje na własną rękę.

Ewa Pędzich-Ościłowska

Partner Biznesowy w Kancelarii Finansowej LEX Sp. z o.o.

Członek MDRT – elitarnego i niezależnego stowarzyszenia zrzeszającego 1% najlepszych doradców finansowych na świecie.

Od 2017 r. członek BNI Premium – największej na świecie profesjonalnej organizacji rekomendacji biznesowych.

Została wielokrotnie nagrodzona jako jeden z najlepszych doradców finansowych w Polsce m.in. jako Lider Obsługi Klienta, Perła Sprzedaży. Wieloletni mentor w programie szkoleniowym MDRT dla Młodych Doradców.

Od 12 lat zajmuje się doradztwem sukcesyjnym dla przedsiębiorców.

Ewa Pedzich Oscilowska
Alicja Orzechowska

Alicja Orzechowska

Partner Biznesowy w Kancelarii Finansowej LEX Sp. z o.o.

Doradca finansowy z ponad 25-letnim doświadczeniem.

Zarządza jednym z największych portfeli klientów indywidualnych i przedsiębiorców, którym doradza w zakresie planów kapitałowych, emerytalnych, zdrowotnych oraz polis sukcesyjnych.

Od 10 lat jest członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia MDRT zrzeszającego 1% najlepszych doradców finansowych na świecie.

Ambasadorka Stowarzyszenia Rekomendowanych Doradców.

Od 8 lat pracuje jako mentor, dzieląc się doświadczeniem i wiedzą z innymi konsultantami.

Mając uprawnienia tłumacza współpracuje także z firmami i przedsiębiorcami w języku angielskim.

Mariusz Konopiński

Regionalny Dyrektor Sprzedaży

 

Przez ostatnie 10 lat pracował głównie w branży finansowej, w PZU Życie S.A.

W 2014 roku zbudował swój Zespół Sprzedażowy i od tego czasu zajmował wielokrotnie I miejsce w kategorii najlepszego Menedżera oraz Dyrektora Zespołu Sprzedaży PZU Życie S.A.

Zawsze dba o rozwój zawodowy – zarówno swój jak i swoich pracowników – a przede wszystkim ma sprawdzone patenty na sukcesy.

Rozwój i relacje, motywacja i kompetencje to słowa dobrze opisujące jego styl zarządzania.

Mariusz przez wiele lat zawodowo zajmował się piłką nożną. Sport nauczył go samodyscypliny, a także wyznaczania i realizacji celów.

Mariusz Konopiński