fbpx
Ludzie
dr Małgorzata Rejmer

Małgorzata Rejmer

Prezes Zarządu i nestor w Kancelarii Finansowej LEX Sp. z o.o.
Doktor nauk prawnych - Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Absolwentka także studiów ekonomicznych, studiów psychologicznych w ramach Akademii Psychologii Przywództwa (Politechnika Warszawska) a także studiów polonistycznych na Uniwersytecie Warszawskim.

Ekspert w dziedzinie sukcesji biznesu – tematyką sukcesji zajmuje się od ponad 20 lat. Wdrożyła ponad 200 projektów sukcesyjnych.

Dziedziny prawa będące przedmiotem zainteresowań:

Współpraca z uczelniami i organizacjami:

Występuje w charakterze eksperta różnych poniższych organizacji w zakresie sukcesji biznesu. Reprezentuje je w relacjach m.in. z Ministerstwem Rozwoju, posłami i senatorami w zakresie planowanych zmian dotyczących polskich przedsiębiorców.

Dodatkowe informacje:

Prestiżowe wyróżnienia i nagrody:
Menedżer Roku 2020

Zainteresowania pozazawodowe: psychologia biznesu, literatura motywacyjna i ekonomiczna, teatr, podróże, aktywne spędzanie wolnego czasu.

Dawid Rejmer

Partner i sukcesor w Kancelarii Finansowej LEX Sp. z o.o.
Doktor nauk prawnych i radca prawny specjalizujący się w sukcesji biznesu oraz prawie handlowym.

Doktor nauk prawnych – Instytut Prawa Cywilnego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej, gdzie wykłada na studiach podyplomowych. Członek ACCA – międzynarodowej organizacji zrzeszającej specjalistów z zakresu finansów, rachunkowości i zarządzania. Lider wielu międzynarodowych i krajowych projektów mających na celu wdrożenie kompleksowych rozwiązań prawno-finansowych. Wiceprezes ogólnopolskiej organizacji zrzeszającej firmy rodzinne – Inicjatywa Firm Rodzinnych.

Współpraca z uczelniami i organizacjami

Umiejętności i kompetencje

Zainteresowania pozazawodowe: podróże, sport, malarstwo początku XX w., sztuka współczesna, teatr
Dawid Rejmer
Piotr Zapała

Piotr Zapała

Partner w Kancelarii Finansowej LEX Sp. z o.o.

Absolwent studiów inżynieryjnych oraz studiów z zakresu organizacji i zarządzania. Studia podyplomowe z zakresu bankowości, ubezpieczeń oraz prawa spółek.
Specjalista z zakresu inwestycji i finansów.
Z sukcesem budował i nadzorował ogólnopolskie, ponad 100 – osobowe zespoły sprzedażowe.
Zaangażowany w prace koncepcyjne i wdrażanie projektów sukcesyjnych oraz projektów ochrony marki dla przedsiębiorców działających w Polsce. Osobiście doradza w tym zakresie firmom małym, średnim i dużym z branż handlowych, usługowych i produkcyjnych.
Obsługuje bezpośrednio franczyzobiorców największego franczyzodawcy w Polsce. Dobrze rozumie specyfikę takiego modelu biznesowego.
Zainteresowania pozazawodowe: astronomia i fizyka kwantowa, życie dzikich zwierząt, literatura historyczna, w szczególności cywilizacje starożytne, aktywne spędzanie czasu, podróże – w szczególności kultura śródziemnomorska oraz kultura środkowo- i południowoamerykańska.

Wojciech Palak

Dyrektor Zarządzający Siecią Sprzedaży w Kancelarii Finansowej LEX Sp. z o.o.

Absolwent studiów ekonomicznych na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej, a następnie studiów podyplomowych Master of Business Administration – MBA w Wyższej Szkole Biznesu – National Louis University.

Od 20 lat związany z usługami dla biznesu, głównie w obszarze finansów (bankowość i ubezpieczenia).

Współpracował z największymi firmami takimi jak: Netia S.A., Bank BPH S.A., Bank Pekao S.A., Tax Care S.A., PZU Życie S.A.

Zarządzał ponad stuosobowymi zespołami osiągając wiele zawodowych sukcesów.

Wielokrotnie nagradzany za ponadprzeciętne osiągnięcia zawodowe.

Zwycięzca ogólnopolskiego konkursu Grand Prix w kategorii najlepszy Dyrektor Sieci Sprzedaży PZU Życie S.A. w latach 2018, 2019, 2020.

Zainteresowania:  siatkówka, historia XX wieku, podróże.

Wojciech Palak

Tomasz Łucyk

Dyrektor ds. Rozwoju w Kancelarii Finansowej LEX Sp. z o.o.

Absolwent renomowanych uczelni – Akademia Leona Koźmińskiego, Szkoła Główna Handlowa i Polska Akademia Nauk – w których szlifował wiedzę z zakresu ekonomii, psychologii, zarządzania i funkcjonowania przedsiębiorstwa. Posiada 15-letnie doświadczenie w branży finansowej, ubezpieczeniowej i doradczej. Prowadził projekty biznesowe dla takich marek jak: Citi Handlowy, Millennium, Aegon, czy Aviva.

Od kilku lat jest związany z sektorem usług B2B w zakresie konsultingowym. Na co dzień wspiera przedsiębiorców w wypracowaniu koncepcji pozwalających prowadzić biznes w bezpieczny oraz uporządkowany sposób.
Przedsiębiorcy cenią Tomasza Łucyka za profesjonalizm i prawdziwą chęć zrozumienia potrzeb, którymi kieruje się przy projektach reorganizacyjnych i sukcesyjnych.

Prywatnie mąż i tata córki Leny. Interesuje się psychologią rozwoju osobistego, fotografią oraz podróżami, które zawsze organizuje na własną rękę.

Ewa Pędzich-Ościłowska

Partner Biznesowy Kancelarii Finansowej LEX Sp. z o.o.

Właściciel Kancelarii Consultingowej Victoria.

Członek MDRT – elitarnego i niezależnego stowarzyszenia zrzeszającego 1% najlepszych doradców finansowych na świecie.

Od 2017 r. członek BNI Premium – największej na świecie profesjonalnej organizacji rekomendacji biznesowych.

Została wielokrotnie nagrodzona jako jeden z najlepszych doradców finansowych w Polsce m.in. jako Lider Obsługi Klienta, Perła Sprzedaży. Wieloletni mentor w programie szkoleniowym MDRT dla Młodych Doradców.

Od 12 lat zajmuje się doradztwem sukcesyjnym dla przedsiębiorców.

Ewa Pedzich Oscilowska

Alicja Orzechowska

Partner Biznesowy Kancelarii Finansowej LEX Sp. z o.o.

Doradca finansowy z ponad 25-letnim doświadczeniem.

Zarządza jednym z największych portfeli klientów indywidualnych i przedsiębiorców, którym doradza w zakresie planów kapitałowych, emerytalnych, zdrowotnych oraz polis sukcesyjnych.

Od 10 lat jest członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia MDRT zrzeszającego 1% najlepszych doradców finansowych na świecie.

Ambasadorka Stowarzyszenia Rekomendowanych Doradców.

Od 8 lat pracuje jako mentor, dzieląc się doświadczeniem i wiedzą z innymi konsultantami.

Mając uprawnienia tłumacza współpracuje także z firmami i przedsiębiorcami w języku angielskim.