fbpx
kariera
Naszą Misją jest pomoc przedsiębiorcom w budowaniu bezpiecznego biznesu na lata – takiego, który skutecznie zostanie przekazany następnemu pokoleniu i będzie źródłem rodzinnej satysfakcji.
Jeżeli chcesz brać udział w różnorodnych, interesujących projektach i pomagać polskim przedsiębiorcom – czekamy właśnie na Ciebie.

Prowadzimy obecnie w rekrutację na stanowiska:

Zapraszamy radców prawnych i adwokatów z doświadczeniem w obsłudze przedsiębiorców/spółek i znajomością prawa gospodarczego, cywilnego i administracyjnego. 

Oferujemy pracę w przyjaznym zespole, przy realizacji interesujących, interdyscyplinarnych projektów.

Czekamy na osoby posiadające co najmniej 3-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B (usług prawnych lub konsultingowych).

Oferujemy system profesjonalnych szkoleń, pracę w oparciu o umowę B2B, wynagrodzenie obejmujące część stałą, premiową i prowizyjną.

Zapraszamy studentów IV i V roku studiów prawniczych.

Oferujemy płatne praktyki i możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres biuro@kf-lex.pl.

Dokumenty powinny zawierać następujące oświadczenie:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kancelarię Finansową LEX Sp. z o.o. na potrzeby procesu rekrutacji na stanowisko, na które niniejszym aplikuję.”

Jeżeli wyraża Pan/Pani zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach, prosimy o dodanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kancelarię Finansową LEX Sp. z o.o. na potrzeby ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych, które będą realizowane w terminie późniejszym”.

Jesteśmy również zainteresowani podjęciem współpracy z następującymi osobami:

Zapraszamy osoby, które działają w sektorze ubezpieczeniowym, finansowym lub bankowym i chcą poszerzyć zakres oferowanych przez siebie usług. 

Oferujemy system profesjonalnych szkoleń i atrakcyjną prowizję uzależnioną od zawartych umów.

Zapraszamy do współpracy osoby, które z uwagi na swoje działania zawodowe wśród przedsiębiorców są chętne, by polecać usługi KF LEX. 

Za polecenie naszych usług oferujemy prowizję od zawartych umów.

Prosimy o kontakt pod adresem biuro@kf-lex.pl