fbpx
Kancelaria LEX – kim jesteśmy?

Sukcesja nas fascynuje

Jesteśmy grupą profesjonalistów zafascynowanych zjawiskiem sukcesji. Na rynku wyróżnia nas realizacja kompleksowych programów sukcesyjnych. Widzimy codzienny trud przedsiębiorców w tworzeniu i rozwijaniu swoich biznesów. Rozumiemy, że w natłoku codziennych spraw ciężko jest zatrzymać się i spojrzeć na swoje dzieło z odpowiedniej perspektywy.

Wiemy, że pokolenie twórców polskiej gospodarki nieubłaganie zbliża się do końca swojej aktywności zawodowej – jest to trudny moment w życiu każdego przedsiębiorcy, z którym wiążą się obawy i niepewność. Słyszeliśmy wielokrotnie, że przedsiębiorca chciał coś zrobić ze swoim biznesem, ale nie wiedział jak się do tego zabrać i na co zwrócić uwagę.

Wierzymy, że uda nam się odczarować mit:

Sukcesja jest dla każdego, nie tylko dla bogatych.

Jesteśmy po to, żeby podzielić się doświadczeniem, doradzić, wspólnie wypracować najlepsze rozwiązanie i znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania.

Kancelaria LEX jest firmą rodzinną

Jesteśmy dumni z naszej rodzinności. Dzięki temu potrafimy dobrze zrozumieć dylematy stojące zarówno przed właścicielami firm rodzinnych jak też ich rodzinami.  

Zajmujemy się doradztwem prawno-finansowym

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy na rzecz Klientów z różnych sektorów.
Nasz zespół dostarcza praktyczne i innowacyjne rozwiązania.
W Kancelarii LEX wiemy, że łącząc wiedzę i kompetencje z różnych obszarów jesteśmy w stanie kompleksowo pomagać naszym Klientom.

Każdy Klient jest dla nas wyjątkowy

Sytuacja biznesowa każdego Klienta jest jedyna w swoim rodzaju i niepowtarzalna. Staramy się zrozumieć ją jak najlepiej i podchodzimy do niej z dużą empatią. Wierzymy, że dzięki temu wspólnie poradzimy sobie z każdym wyzwaniem. Przygotowywane przez nas programy są zindywidualizowane, a każdy projekt jest „szyty na miarę”. Cenimy sobie wiedzę, nieszablonowe myślenie i optymizm.
Działamy na rynku od wielu lat, na terenie całego kraju. Zrealizowaliśmy setki projektów dla przedsiębiorców działających w różnych branżach. Tym bezcennym doświadczeniem dzielimy się z innymi. Zawsze dopasowujemy rozwiązanie do indywidualnych potrzeb, a o sprawach skomplikowanych mówimy w sposób zrozumiały dla każdego.

Usługi Kancelarii LEX

Branże, w których działaliśmy do tej pory:

Beneficjenci naszych usług: