fbpx
Kancelaria LEX – kim jesteśmy?

Kancelaria LEX jest członkiem Business Centre Club

Jesteśmy zaszczyceni, że znajdujemy się w gronie firm zasłużonych dla rozwoju polskiej gospodarki. Do BCC należą firmy wszystkich branż, międzynarodowe korporacje, instytucje finansowe i ubezpieczeniowe, firmy telekomunikacyjne i produkcyjne oraz znane kancelarie prawne. 

KF LEX członkiem BCC

Członkowie BCC akceptują Statut, który obowiązuje ich do reprezentowania wysokich norm etycznych, przestrzegania zasad kodeksu kupieckiego i działania zgodnie z ideą społecznej odpowiedzialności biznesu. 

BCC jako klub przedsiębiorców prowadzi aktywny lobbing gospodarczy na rzecz obrony interesów polskich przedsiębiorców, rozwoju gospodarki wolnorynkowej oraz tworzenia dobrego prawa. 

Otrzymaliśmy 2 tytuły Diamenty Polskiej Gospodarki 2021

Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców PRZEDSIĘBIORCY.PL przyznała nam dwa tytuły „Diament Polskiej Gospodarki 2021” – jeden dla Kancelarii Finansowej LEX, a drugi – dla dr Małgorzaty Rejmer. 

Otrzymaliśmy tytuł Firmy Roku 2020 oraz tytuł Menedżera Roku 2020

Kapituła Narodowego Programu Promocji Polska Przedsiębiorczość przyznała nam w ramach Plebiscytu Orły Polskiej Przedsiębiorczości dwa zaszczytne tytuły: Firmy Roku 2020 oraz Menedżera Roku 2020 dla dr Małgorzaty Rejmer

KF LEX Firma Roku 2020Menedżer Roku 2020

Sukcesja nas fascynuje

Jesteśmy grupą profesjonalistów zafascynowanych zjawiskiem sukcesji. Na rynku wyróżnia nas realizacja kompleksowych programów sukcesyjnych. Widzimy codzienny trud przedsiębiorców w tworzeniu i rozwijaniu swoich biznesów. Rozumiemy, że w natłoku codziennych spraw ciężko jest zatrzymać się i spojrzeć na swoje dzieło z odpowiedniej perspektywy.

Wiemy, że pokolenie twórców polskiej gospodarki nieubłaganie zbliża się do końca swojej aktywności zawodowej – jest to trudny moment w życiu każdego przedsiębiorcy, z którym wiążą się obawy i niepewność. Słyszeliśmy wielokrotnie, że przedsiębiorca chciał coś zrobić ze swoim biznesem, ale nie wiedział jak się do tego zabrać i na co zwrócić uwagę.

Wierzymy, że uda nam się odczarować mit:

SUKCESJA JEST DLA KAŻDEGO, NIE TYLKO DLA BOGATYCH.

Jesteśmy po to, żeby podzielić się doświadczeniem, doradzić, wspólnie wypracować najlepsze rozwiązanie i znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania. 

Kancelaria LEX jest firmą rodzinną

Jesteśmy dumni z naszej rodzinności. Dzięki temu potrafimy dobrze zrozumieć dylematy stojące zarówno przed właścicielami firm rodzinnych jak też ich rodzinami.

Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych. IFR jest obecnie największą organizacją reprezentującą środowisko firm rodzinnych w Polsce. Misją Stowarzyszenia jest budowanie w naszym kraju wolności gospodarczej, państwa prawa i społeczeństwa obywatelskiego, którego filarem jest środowisko firm rodzinnych. 

Dawid Rejmer, partner i sukcesor w Kancelarii Finansowej LEX, jest członkiem Zarządu IFR. 

Zajmujemy się doradztwem prawno-finansowym

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy na rzecz Klientów z różnych sektorów.
Nasz zespół dostarcza praktyczne i innowacyjne rozwiązania.
W Kancelarii LEX wiemy, że łącząc wiedzę i kompetencje z różnych obszarów jesteśmy w stanie kompleksowo pomagać naszym Klientom.

Każdy Klient jest dla nas wyjątkowy

Sytuacja biznesowa każdego Klienta jest jedyna w swoim rodzaju i niepowtarzalna. Staramy się zrozumieć ją jak najlepiej i podchodzimy do niej z dużą empatią. Wierzymy, że dzięki temu wspólnie poradzimy sobie z każdym wyzwaniem. Przygotowywane przez nas programy są zindywidualizowane, a każdy projekt jest „szyty na miarę”. Cenimy sobie wiedzę, nieszablonowe myślenie i optymizm.
Działamy na rynku od wielu lat, na terenie całego kraju. Zrealizowaliśmy setki projektów dla przedsiębiorców działających w różnych branżach. Tym bezcennym doświadczeniem dzielimy się z innymi. Zawsze dopasowujemy rozwiązanie do indywidualnych potrzeb, a o sprawach skomplikowanych mówimy w sposób zrozumiały dla każdego.

Usługi Kancelarii LEX

Branże, w których działaliśmy do tej pory:

Beneficjenci naszych usług:

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.