fbpx
Polska Przedsiębiorczość 2022 – wielka gala

20 maja br. odbyła się wielka gala „Polska Przedsiębiorczość 2022”

Podczas uroczystości nagrodzone zostały podmioty, które świadczą o sile polskiej gospodarki. Są to liderzy i marki oraz firmy i instytucje innowacyjne i rzetelne. W gronie laureatów znaleźli się ci, którzy na przestrzeni ostatnich lat przyczynili się do rozwoju społeczno-gospodarczego naszego kraju.

Organizatorami tych inicjatyw są PRZEDSIĘBIORCY.PL Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców, Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług oraz Narodowy Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości. 

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli wojewodowie i marszałkowie poszczególnych województw. Wsparcia udzieliły izby gospodarcze oraz organizacje regionalne i branżowe.

Uroczystość wręczenia nagród rozpoczęła się od uhonorowania Laureatów tytułem „Diament Polskiej Gospodarki 2021”, ”Diament Polskiej Jakości 2021”, ”Diament Polskiej Innowacyjności 2021”, „Diament Polskiego Eksportu 2021”, „Lider Polskiej Gospodarki 2021” oraz „Lider Polskiego Lecznictwa 2021”.

Nasze nagrody

Kancelaria Finansowa LEX otrzymała dyplom oraz statuetkę w kategorii „Diament Polskiej Gospodarki 2021” 💎 w kategorii: Firma.

Natomiast dr Małgorzata Rejmer otrzymała tytuł „Diament Polskiej Gospodarki 2021”💎 w kategorii: Postać.

Menedżerów i zarządzane przez nich firmy nagrodzono za nowoczesne produkty, usługi lub technologie. Doceniono zarządzanie w oparciu o najwyższe standardy organizacji pracy oraz przy pełnym poszanowaniu norm etyki biznesowej. Nie byłoby rozwoju gospodarczego, gdyby nie aktywność i zaradność przedsiębiorców, szczególnie w ostatnich czasach.

Diamenty Polskiej Gospodarki to wyjątkowe nagrody, które są wyrazem wysokich kompetencji laureatów. To gwarancja wartości, jaką dajemy naszym klientom.