fbpx
Spółka cywilna i spółka jawna w Polskim Ładzie

Spółka cywilna i spółka jawna w Polskim Ładzie

Polski Ład jest dziś na ustach wszystkich. Styczeń 2022 przyniósł nam zamieszanie medialne, chaos i pospieszne wprowadzanie poprawek nowych przepisów.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu przedsiębiorców na  ekspercką i zarazem praktyczną wiedzę, organizujemy bezpłatny webinar: „Spółka cywilna i spółka jawna w Polskim Ładzie. O czym warto pamiętać?”

Nie ulega wątpliwości, że przedsiębiorcy muszą działać szybko, a ustawodawca niestety nie ułatwia im tego zadania.

📍Podczas webinaru skupimy się na najważniejszych aspektach praktycznych, związanych z działaniem spółek cywilnych i jawnych w warunkach Polskiego Ładu.

📍W trakcie sesji Q&A uczestnicy będą mieli możliwość porozmawiania z ekspertami i uzyskania porady w kontekście najnowszych przepisów.

Terminy:

24 lutego (czwartek) g. 11:00-13:00 – ZAPISZ SIĘ TUTAJ 

lub

1 marca (wtorek) g. 15:00-17:00 – ZAPISZ SIĘ TUTAJ 

spółka cywilna i jawna w polskim ładzie

Prowadzący:

Małgorzata Rejmer – doktor nauk prawnych, specjalista w zakresie prawa cywilnego, a w szczególności prawa spadkowego i handlowego. Praktyk zajmujący się kompleksową obsługą przedsiębiorców. Osobiście opracowała koncepcję oraz efektywnie wdrożyła plany przekształcenia w ponad 200 firmach w Polsce.

oraz

Dawid Rejmer – radca prawny specjalizujący się w sukcesji biznesu oraz prawie handlowym. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej oraz studiów doktoranckich na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Członek ACCA – międzynarodowej organizacji zrzeszającej specjalistów z zakresu finansów, rachunkowości i zarządzania.

ZAPRASZAMY!