Spółka cywilna i spółka jawna w Polskim Ładzie
Polski Ład jest dziś na ustach wszystkich. Styczeń 2022 przyniósł nam zamieszanie medialne, chaos i pospieszne wprowadzanie poprawek nowych przepisów.
Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu przedsiębiorców na ekspercką i zarazem praktyczną wiedzę, organizujemy bezpłatny webinar: „Spółka cywilna i spółka jawna w Polskim Ładzie. O czym warto pamiętać?”
Nie ulega wątpliwości, że przedsiębiorcy muszą działać szybko, a ustawodawca niestety nie ułatwia im tego zadania.
📍Podczas webinaru skupimy się na najważniejszych aspektach praktycznych, związanych z działaniem spółek cywilnych i jawnych w warunkach Polskiego Ładu.
📍W trakcie sesji Q&A uczestnicy będą mieli możliwość porozmawiania z ekspertami i uzyskania porady w kontekście najnowszych przepisów.
Terminy:
24 lutego (czwartek) g. 11:00-13:00 – ZAPISZ SIĘ TUTAJ
lub
1 marca (wtorek) g. 15:00-17:00 – ZAPISZ SIĘ TUTAJ
Prowadzący:
Małgorzata Rejmer – doktor nauk prawnych, specjalista w zakresie prawa cywilnego, a w szczególności prawa spadkowego i handlowego. Praktyk zajmujący się kompleksową obsługą przedsiębiorców. Osobiście opracowała koncepcję oraz efektywnie wdrożyła plany przekształcenia w ponad 200 firmach w Polsce.
oraz
Dawid Rejmer – radca prawny specjalizujący się w sukcesji biznesu oraz prawie handlowym. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej oraz studiów doktoranckich na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Członek ACCA – międzynarodowej organizacji zrzeszającej specjalistów z zakresu finansów, rachunkowości i zarządzania.
ZAPRASZAMY!