fbpx
Tarcza Finansowa PFR – instrukcja dla przedsiębiorców | Webinarium

Serdecznie zapraszamy do udziału w webinarium organizowanego przez Stowarzyszenie Inicjatywy Firm Rodzinnych, którego moderatorem będzie Dawid Rejmer, radca prawny KF-Lex. 

Bezpłatne webinarium odbędzie się w najbliższy wtorek 5 maja 2020 r. o godzinie 12.00 a jego tematem będzie tarcza finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju. 

O tym w jaki sposób można skorzystać z tarczy, o wszystkich możliwościach dla firm i przedsiębiorców, opowie Eliza Kruczkowska – Dyrektor ds. Rozwoju Innowacji w PFR S.A

Jak dołączyć:

http://ifr.clickmeeting.com/tarcza-finansowa-pfr-instrukcja-dla-przedsiebiorcow-webinarium-lck-22/register

Webinarium organizowane jest przez Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych we współpracy z Polskim Funduszem Rozwoju S.A., w ramach projektu tworzenia Lokalnych Centrum Kompetencji Rozwoju Firm Rodzinnych #LCK. Tarcza Finansowa PFR – nowy program pomocowy w ramach Tarczy Antykryzysowej skierowany do ponad 670 tys. polskich przedsiębiorstw. Jest to program wsparcia o wartości 100 mld zł skierowanym do mikrofirm (zatrudniających co najmniej 1 pracownika) oraz małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Jego celem jest ochrona rynku pracy i zapewnienie firmom płynności finansowej w okresie poważnych zakłóceń w gospodarce. Ma pomóc im powrócić na ścieżkę wzrostu po zamrożeniu gospodarki w czasie walki z koronawirusem. 

Podsumowanie: 

TERMIN: 5 maja 2020 | godz. 12:00-13:00

Webinarium poprowadzi Eliza Kruczkowska – Dyrektor ds. Rozwoju Innowacji w PFR S.A, moderatorem będzie Dawid Rejmer – Radca Prawny, Członek Zarządu IFR, radca prawny KF-Lex. Szczególnie zapraszamy przedsiębiorców z sektora MŚP.

Szczegóły na: 

www.firmyrodzinne.pl/webinarium-lck-22-tarcza-finansowa-pfr-instrukcja-dla-przedsiebiorcow

PROWADZĄCA: Eliza Kruczkowska – Dyrektor departamentu rozwoju innowacji w Polskim Funduszu Rozwoju. Koordynuje największy w Europie Środkowo-Wschodniej program rozwoju start-upów. Jest pomysłodawcą centrum edukacji technologicznej, Centralny Dom Technologii, projektu „Startupy w Pałacu” oraz kilku programów edukacyjnych dla początkujących przedsiębiorców tj. Szkoła Pionierów PFR czy Dobry Pomysł. 

Jest również członkiem Grupy Doradców Startup Europe przy Komisji Europejskiej oraz Kolegium Doradców przy Prezesie Centrum Łukasiewicz. Wcześniej, jako pierwsza Prezes fundacji Startup Poland, technologicznego think-tanku, działała na rzecz tworzenia lepszych warunków dla przedsiębiorców technologicznych w naszym kraju, a jako dyrektor komunikacji w Fundacji ePaństwo popularyzowała w zakresie otwarcia danych publicznych, współtworząc projekt Koduj dla Polski. 

Eliza ma ponad 12 lat międzynarodowego doświadczenia, pracowała Londynie, Madrycie i Monachium dla firm technologicznych tj. Mozilla Firefox, Sony, Huawei czy Riverbed. Jest dwukrotną laureatką nagrody Rzeczpospolitej „Orzeł innowacji” w kategorii „Mecenas startupów” oraz Digital Poland w kategorii „Edukacja”.

Serdecznie zapraszamy!