fbpx
Spotkania Eksperckie MaWo Group – bezpieczna firma

Spotkania Eksperckie „Bezpieczna firma – nie tylko transportowa” już za nami.

Tę wypełnioną wiedzą i dobrymi praktykami konferencję organizowała MaWo Group i było to bez wątpienia jedno z ważniejszych wydarzeń dla przedsiębiorców w tym roku. 

Kancelaria Finansowa LEX  była partnerem tego wydarzenia, a dr Małgorzata Rejmer i dr Dawid Rejmer uczestniczyli w Spotkaniach Eksperckich jako eksperci. Ich wystąpienia dotyczyły przede wszystkim sukcesji w transporcie, wykorzystania fundacji rodzinnych oraz potrzebnych do tego narzędzi bankowych. Nie zabrakło też rozmów na temat zabezpieczenia majątku firmowego.

Podczas Spotkań poświęcono wiele miejsca dyskusji o zmianach w przepisach prawnych, utrudniających działalność transportową w Polsce. Występowali też założyciele Stowarzyszenia Ambasador Polskiego Transportu pokazując misję Stowarzyszenia w kontekście integracji branży transportowej, ale także lobbowania na rzecz sektora transportowego.

Dziękujemy za zaproszenie MaWo Group, a także wszystkim uczestnikom Spotkań, zarówno tym, którzy byli z nami w Strykowie, jak i tym, którzy oglądali nas za pośrednictwem streamingu.

Zapraszamy do obejrzenia rozmowy Dawida Rejmera i Mariusza Frąca  na temat fundacji rodzinnej.