fbpx
Rozpoczęliśmy szkolenia dla Przedsiębiorców!


W KF LEX wierzymy, że dzielenie się wiedzą ma sens. Zapraszamy przedsiębiorców, wspólników spółek, służby księgowe a także wszystkich zainteresowanych na profesjonalne szkolenia w naszej Kancelarii.
Przygotowaliśmy tematy, o które najczęściej pytali nasi Klienci. Obecnie w ofercie jest możliwość zapisu na szkolenia o tematyce:

  1. Zarząd sukcesyjny – o czym powinni pamiętać przedsiębiorcy i ich spadkobiercy?
  2. Jak używać Excela, by usprawnić i ułatwić sobie pracę (szkolenie jedno- oraz dwudniowe)
  3. Prawo spadkowe dla przedsiębiorców, ich spadkobierców i sukcesorów
  4. Przekształcenia przedsiębiorstw: aspekty prawne i podatkowe

 Prowadzącą szkolenia jest dr Małgorzata Rejmer – doktor nauk prawnych, specjalista w zakresie prawa cywilnego, w szczególności prawa spadkowego i handlowego. Autorka rozprawy na temat sukcesji przedsiębiorstwa w polskim systemie prawnym. Praktyk zajmujący się kompleksową obsługą przedsiębiorców. Osobiście opracowała koncepcję oraz efektywnie wdrożyła plany przekształcenia w ponad 200 firmach w Polsce. Aktywnie doradza klientom w zakresie rozrządzeń testamentowych. Wykładowca studiów podyplomowych w Szkole Głównej Handlowej.
 Atutem naszych kursów są małe grupy uczestników, którzymogą brać w nich czynny udział dzieląc się swoimi doświadczeniami. W cenie szkolenia zapewniamy bezkonkurencyjną, wysoką jakość merytoryczną a także materiały szkoleniowe, notatnik i długopis, kawę, herbatę, przekąski oraz lunch. Każdy uczestnik otrzymuje również Certyfikat ukończenia kursu.
Wyjątkową atrakcją jest możliwość zdobycia Nagrody. Dla Uczestnika, który najlepiej wypełni test wiedzy na zakończenie szkolenia przewidziany jest voucher o wartości 499 zł na usługi Kancelarii Finansowej LEX Sp. z o.o.

 OFERTA I HARMONOGRAM SZKOLEŃ – sprawdź