fbpx
KF LEX w TOP 5 KANCELARII PRAWNYCH

Tygodnik WPROST opublikował ranking „TOP 5 Kancelarii Prawnych”. Z radością informujemy, że nasza Kancelaria znalazła się w tym zaszczytnym gronie 🏆

Jesteśmy dumni, że najwyższa jakość naszych usług zapewniła nam miejsce wśród piątki NAJLEPSZYCH!

Dziękujemy naszym Klientom za zaufanie a dla całego zespołu naszej Kancelarii składamy gorące podziękowania za najwyższy profesjonalizm i wytężoną pracę👏

Jak wybrać dobrą kancelarię prawną?

Wiele spraw firmowych i osobistych skłania nas do szukania pomocy prawnej. Szukając najlepszej kancelarii często kierujemy się opiniami w internecie lub radami znajomych.

Dziennikarze tygodnika Wprost wyróżnili dodatkowo kilka elementów, na które warto zwrócić uwagę:

📍Specjalizacja – każda kancelaria ma swoją specjalizację i warto wybrać taką, która zajmuje się naszą problematyką.

📍Doświadczenie – zadowoleni klienci to najlepsza rekomendacja dla każdej firmy, również kancelarii.

📍Zespół – wyspecjalizowany, kompetentny zespół profesjonalistów jest gwarancją sukcesu klientów kancelarii. Warto też zwrócić uwagę na to, by prawnicy, oprócz niezbędnej wiedzy, cechowali się również dobrą komunikacja, łatwością nawiązywania kontaktów, a czasami również i empatią. Ta ostatnia ma duże znaczenie zwłaszcza w przypadku spraw rodzinnych, często skomplikowanych i ciągnących się latami.

📍Wysoki poziom wiedzy zespołu i nacisk na nieustanne podnoszenie kwalifikacji.

📍Koszty – kancelarie oferujące usługi kompleksowe to oszczędność nie tylko czasu, ale i finansów.

W raporcie „TOP 5 Kancelarii Prawnych” napisano:

„Dobrych kancelarii szuka się z polecenia, przeszukując internet i opierając się na opiniach często obcych nam osób. Żeby ułatwić tę ścieżkę, przygotowaliśmy ranking najlepszych kancelarii prawnych. Wzięliśmy pod uwagę między innymi wyżej wymienione czynniki. Uwzględnione w rankingu kancelarie to zespoły doświadczonych profesjonalistów, którym zaufały już rzesze klientów.”

👉Rozmowę z dr Małgorzatą Rejmer z okazji publikacji rankingu przeczytasz na stronie WPROST.