fbpx
KF LEX na Międzynarodowym Forum Gospodarczym

W ostatnich dniach maja nasza Kancelaria uczestniczyła w V. edycji Międzynarodowego Forum Gospodarczego. Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie, tegoroczna edycja odbyła się w przestrzeniach konferencyjnych Stadionu Śląskiego w Chorzowie.

Międzynarodowe Forum Gospodarcze to cykliczne wydarzenie organizowane przez Europejski Ośrodek Rozwoju Gospodarki, które na stałe wpisało się w kalendarz najważniejszych i najbardziej prestiżowych konferencji gospodarczych w kraju.

To niepowtarzalna okazja do wymiany doświadczeń, nawiązania kontaktów biznesowych i międzynarodowej współpracy na styku nauki i biznesu.

Z ramienia Kancelarii Finansowej LEX w Forum wzięli udział: dr Małgorzata Rejmer,  Piotr Zapała, Beata Graczyk oraz Tomasz Łucyk z naszej Kancelarii. 

Z radością informujemy, ż Europejski Ośrodek Rozwoju Gospodarki przyznał nam prestiżową nagrodę Champion Biznesu za wkład w rozwój gospodarczy, zaangażowanie w ideę społecznej odpowiedzialności biznesu, budowanie pozytywnego wizerunku polskich przedsiębiorstw oraz stworzenie silnej i rozpoznawalnej marki.

Ta nagroda cieszy nas ogromnie! Jak powiedziała dr Rejmer podczas ceremonii wręczenia nagród, dedykujemy ją wszystkim polskim firmom rodzinnym.