fbpx
Jak przygotować firmę rodzinną do pandemii koronawirusa – WEBINAR

Przedsiębiorcy w związku z pandemią koronowirusa znaleźli się w niezwykle trudnej sytuacji – zmartwienia o zdrowie swoich i najbliższych, ale też o sytuację firmy i jej kondycję finansową w trakcie trwającej kwarantanny.

Zaskoczenie i brak odpowiedniej wiedzy w jaki sposób odpowiednio odnaleźć się w nowej sytuacji nie ułatwia, dlatego też Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych wychodzi temu naprzeciw. 

Już w najbliższą środę 18 marca o godz. 11.00-12:30 ekspert, radca prawny i członek zarządu IFRDawid Rejmer opowie, jak przygotować firmę rodzinną do pandemii koronawirusa. 

Podczas webinarium dowiemy się:

  • Co wolno a czego nie wolno pracownikowi i pracodawcy?
  • Co zrobić, żeby przygotować swój biznes i swoją rodzinę na kwarantannę właściciela / zarządu?
  • Jak Państwo i Samorząd może pomóc przedsiębiorcom?

Ekspert: Dawid Rejmer – Radca prawny specjalizujący się w sukcesji biznesu oraz prawie handlowym. Sukcesor w firmie doradczej Kancelaria Finansowa LEX. Absolwent studiów doktoranckich na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej, gdzie wykłada obecnie na studiach podyplomowych. Członek ACCA – międzynarodowej organizacji zrzeszającej specjalistów z zakresu finansów i rachunkowości. Lider wielu międzynarodowych i krajowych projektów mających na celu wdrożenie kompleksowych rozwiązań prawno-finansowych. Członek zarządu Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych.

Zapraszamy na niezwykle ciekawy i dynamiczny webinarium dedykowanym wszystkim prowadzącym biznes rodzinny!

Webinarium dostępne tu:

http://www.firmyrodzinne.eu/course/index.php?categoryid=2

Jak przygotować firmę rodzinną do pandemii koronawirusa