fbpx
Fundacje Rodzinne – konsultacje dotyczące projektu ustawy

Fundacje Rodzinne – o co chodzi i czy warto?

Serdecznie zapraszamy na webinar Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych dla przedsiębiorców rodzinnych w ramach konsultacji społecznych projektu ustawy o fundacjach rodzinnych przygotowanej przez Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii.

Webinar poprowadzą wiceprezesi stowarzyszenia IFR: Dawid Rejmer i Tomasz Budziak, którzy od dłuższego czasu bezpośrednio uczestniczą w procesie przygotowywania i konsultowania nowych regulacji z resortem gospodarczym.

Podczas webinarium uczestnicy mogą zadać pytania i postawić kwestie, które być może nie są jeszcze właściwie uwzględnione w projekcie MRPiT.

TO DOBRA OKAZJA NA WYRAŻENIE SWOJEJ OPINII

GŁOS PRZEDSIĘBIORCÓW RODZINNYCH LICZY SIĘ!

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ – TUTAJ

Kiedy?

📆 30 marca 2021 o godzinie 11:00

 

Fundacje Rodzinne webinar 30_03_2021

 

FUNDACJE RODZINNE – AGENDA WEBINARIUM:

  • Co zmieni w biznesie rodzinnym instytucja fundacji rodzinnej?
  • Jakie korzyści przyniesie?
  • Fundacja rodzinna i jej wpływ na sukcesję firmy rodzinnej.
  • Co z podatkami?
  • Jakie sprawy pozostają do wyjaśnienia?
  • Fundacja rodzinna i … co dalej?

O PROWADZĄCYCH:

Dawid Rejmer

Wiceprezes zarządu Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych. Radca prawny specjalizujący się w sukcesji biznesu oraz prawie handlowym. Sukcesor w firmie doradczej Kancelaria Finansowa LEX. Absolwent studiów doktoranckich na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej, gdzie wykłada obecnie na studiach podyplomowych. Członek ACCA – międzynarodowej organizacji zrzeszającej specjalistów z zakresu finansów i rachunkowości. Lider wielu międzynarodowych i krajowych projektów mających na celu wdrożenie kompleksowych rozwiązań prawno-finansowych.

Tomasz Budziak

Wiceprezes Zarządu Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych. Współzałożyciel i Partner Zarządzający KBA Sp. z o.o. Doradca wielu polskich i zagranicznych rodzin biznesowych. Od 1990 roku ma w dorobku kilkaset projektów doradczych. Uzyskał tytuł Certified Management Consultant. Wieloletni członek władz Stowarzyszenia Doradców Gospodarczych. Praktyk wprowadzający na polski rynek globalne marki, w tym należące do najbogatszych rodzin w Europie. Współpracował przez lata z czołowymi polskimi grupami kapitałowymi kontrolowanymi przez rodziny. Poznał w ten sposób różne modele stosowane od pokoleń do przekazywania wartości biznesowej i intelektualnej następnym pokoleniom. Przewodniczący i członek rad nadzorczych oraz rad rodzinnych polskich firn rodzinnych prowadzących działalność międzynarodową. Członek Private Wealth Group Nexia International.

 

Udział w webinarium jest bezpłatny.

Zapraszamy!