fbpx
Fundacja rodzinna – jak pomnożyć i zabezpieczyć majątek na pokolenia?

Fundacja Rodzinna – jak pomnożyć i zabezpieczyć majątek na pokolenia?

Temat idealny dla wszystkich osób zainteresowanych pomnożeniem i zabezpieczeniem swojego majątku. Jak pomnożyć i zabezpieczyć majątek na pokolenia z wykorzystaniem fundacji rodzinnej? Zapraszamy zarówno właścicieli firm, zwłaszcza rodzinnych, jak też wszystkich, którzy posiadają majątek, który chcą chronić w sposób szczególny lub go reinwestować i generować dodatkowe dochody.

Spotkanie będzie miało formę wywiadu, który znana dziennikarka Monika Richardson przeprowadzi z Małgorzatą Rejmer i Dawidem Rejmerem. 

Rozmowa skoncentruje się wokół znaczenia fundacji rodzinnej w procesie pomnażania i zabezpieczenia majątku. Jak wykorzystać jej możliwości?

Fundacja rodzinna może pełnić różnorodne funkcje, w zależności od potrzeb fundatora. Dodajmy, że elastyczność rozwiązań prawno-podatkowych sytuuje polskie rozwiązanie w czołówce najbardziej atrakcyjnych w Polsce i na świecie. Warto poznać jego atuty.

Spotkanie organizuje Klub Inteligencji Biznesu. Jest otwarte dla Klubowiczów oraz gości.

Odbędzie się w formie stacjonarnej w pięknych przestrzeniach Salonu Balamonte w Warszawie. Dla osób, które chciałyby wziąć w nim udział, a nie mogą pojawić się na spotkaniu na żywo, przewidziana jest również opcja udziału w formie online.

👉Zapisz się TUTAJ 

jak pomnożyć i zabezpieczyć majątek na pokolenia