fbpx
Zapraszamy do udziału w największej konferencji biznesowej firm rodzinnych w Polsce!

13. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY 2020 | online odbędzie się 23-27 listopada 2020 roku, zachowując wieloletnią tradycję stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych.

Tegoroczne U-RODZINY 2020 po raz pierwszy w historii odbędą się w formule ONLINE. Każdy zainteresowany będzie mógł wziąć udział poprzez platformę internetową, nie wychodząc z domu. 

Dla każdego, kto chciałby wziąć udział w wydarzeniu BEZPŁATNIE, Kancelaria Finansowa LEX udostępni specjalny KOD RABATOWY, który upoważni do udziału w konferencji na zasadach Członka Inicjatywa Firm Rodzinnych. By otrzymać kod rabatowy, wystarczy zgłosić się do nas mailowo na adres biuro@kf-lex.pl lub telefonicznie: 695 333 050.  Rejestracja na wydarzenie już ruszyła: www.u-rodziny.pl. Zapraszamy!

Temat przewodni 13. edycji wydarzenia wyjątkowo trafnie odzwierciedla rzeczywistość – „CZAS PRZEMIAN”. Podczas U-RODZIN 2020 prelegenci i goście specjalni będą dyskutować m.in. o:

  • funkcjonowaniu biznesu w trakcie pandemii COVID-19 
  • zaletach bycia „firmą rodzinną” w czasach kryzysowych
  • perspektywie prowadzenia biznesu, wnioskach i wyzwaniach koronakryzysu
  • ekspansji zagranicznej polskiego biznesu w obecnych warunkach rynkowych
  • zmianach, wprowadzenie których wymusił koronawirus, 
  • transformacji cyfrowej przedsiębiorstw
  • wyzwaniach prawno-podatkowych których doświadczają firmy rodzinne
  • relacjach pomiędzy biznesem a samorządami 

Przedsiębiorcy, eksperci, samorządowcy, doradcy i politycy spotkają się wirtualnie, aby wspólnie zastanowić się, jak poradzić sobie z kryzysem, jak funkcjonować w nowych warunkach oraz jak planować działalność uwzględniając wyzwania i niepewność które stoją przed nami. 

Jednym z prelegentów podczas wydarzenia będzie m.in. Dawid Rejmer, radca prawny i sukcesor KF-Lex, wiceprezes zarządu Inicjatywy Firm Rodzinnych.

Patronami honorowymi wydarzenia są Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii, Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce, Polska Agencja Inwestycji i Handlu, a także Samorządy Województw Mazowieckiego i Małopolskiego. Swoim doświadczeniem z uczestnikami 13. U-RODZIN podzielą się m.in.: prof. Andrzej Blikle, Piotr Voelkel (Grupa Kapitałowa VOX), prof. Jerzy Hausner, Grzegorz Putka (Piekarnie Cukiernie Putka), Przemysław Mitraszewski (LPP S.A.), dr Stanisław Han (Hasco-Lek S.A.), Jerzy Pietrucha (Grupa Pietrucha), Adam Rozwadowski (Enel-Med S.A.), Jacek Ptaszek (JMP Flowers) i wielu innych.

Łączymy, by budować! Łączymy, by przetrwać!

###

Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych (IFR) powstało w 2008 roku w Warszawie z inicjatywy osób, reprezentujących środowiska biznesu, akademickie oraz eksperckie. IFR jest największą i najstarszą organizacją reprezentującą środowisko firm rodzinnych, zrzeszającą około 500 przedsiębiorców z całej Polski, którzy reprezentują blisko 600 firm zatrudniających prawie 27 500 pracowników z obrotem ponad 7,5 mld. Misją Stowarzyszenia jest wspieranie wolności gospodarczej, państwa prawa i społeczeństwa obywatelskiego, którego filarem jest środowisko firm rodzinnych. Jednym z głównych celów jest integracja i wymiana doświadczeń środowiska, w tym promowanie filozofii oraz utrzymania dziedzictwa przedsiębiorczości w rękach kolejnych pokoleń. W Polsce około 36% wszystkich firm (828 tys. firm) zadeklarowało siebie jako firmy rodzinne, co stanowi 18% PKB (322 mld zł). Potencjalnie firmami rodzinnymi jest aż 92% (2,116 mln firm) co stanowi 67% PKB (1,2 bln zł). Więcej na: www.firmyrodzinne.pl
Wiceprezesem zarządu IFR jest Dawid Rejmer, radca prawny i sukcesor KF-Lex.