fbpx
Wyjazd firmowy do Osady Karbówko

W pierwszych dniach września spotkaliśmy się na świetnym wyjeździe firmowym w Osadzie Karbówko nad Drwęcą🌲

Chcieliśmy wspólnie spędzić trochę czasu w pięknych okolicznościach przyrody; była to też doskonała okazja, żeby poznać osobiście nowych członków naszego zespołu.

Działo się❗️

W ciągu dnia chodziliśmy po okolicy z nawigacją GPS, liczyliśmy alpaki w zoo, strzelaliśmy z wiatrówki (nie, nie do alpak😉) i rozpalaliśmy ognisko🔥 przy pomocy krzesiwa.

Za to wieczorem spotkała nas zupełnie nieoczekiwana przygoda…

Podczas gdy my bawiliśmy się przy kręglach i bilardzie, jakaś ciekawska osa postanowiła sprawdzić, co dobrego mamy do picia i niezauważona wpadła do szklanki, po czym ugryzła jednego z kolegów!

Odbyliśmy więc szybką wycieczkę do najbliższego miasteczka w poszukiwaniu leków przeciwalergicznych i przeciwbólowych. Całe szczęście, że kolega nie był uczulony na jad osy…

Drugiego dnia, gdy nieco ochłonęliśmy po wieczornych atrakcjach, mieliśmy warsztat z Mirosławem Oczkoś. Mirek jest aktorem, reżyserem filmowym i telewizyjnym, absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Pracuje jako doradca i mentor wizerunkowy ludzi biznesu, polityki, show biznesu.

Poprowadził dla nas zajęcia na wesoło o typach osobowości i komunikacji z nimi. Kto jest lwem, a kto wydrą? I co to dla nas na co dzień znaczy, czyli jak lepiej się komunikować?

Będzie co wspominać!