fbpx
URODZINY 2021 w Muszynie

URODZINY 2021, czyli 14. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych już za nami!

Po przerwie spowodowanej pandemią, przedsiębiorcy rodzinni z całego kraju zjechali się w pierwszych dniach października br. do Muszyny. Wydarzenie zostało zorganizowane przez stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych. Zjazdy firm rodzinnych od lat są platformą do wymiany wiedzy i inspiracji pomiędzy przedsiębiorcami i ekspertami.

Obrady URODZIN 2021 odbyły się pod hasłem przewodnim„SCENARIUSZE PRZYSZŁOŚCI”, a celem debat i wystąpień było znalezienie odpowiedzi na pytanie: „Jaką rzeczywistość biznesową zbudują polskie firmy rodzinne?”.

URODZINY 2021 zgromadziły blisko 250 uczestników stacjonarnie i online oraz ponad 40 prelegentów i gości specjalnych. Program merytoryczny zawierał 5 debat i dyskusji, wystąpienie motywacyjne Marka Kamińskiego, 4 warsztaty praktyczne, a także networking w formie biznes miksera.

Dziękujemy organizatorom i gospodarzom (Hotel Klimek w Muszynie) oraz wszystkim uczestnikom za wspaniałe chwile. Było merytorycznie i tanecznie, przyjacielsko i rodzinnie, jak na firmy rodzinne przystało.