fbpx
Nagroda Tuz Biznesu WPROST dla KF LEX

23 października podczas uroczystej gali rozdano Tuzy Biznesu „Wprost”. Przyznawane są wyróżniającym się przedsiębiorcom, którzy nie tylko budują własny sukces, ale także znacząco wpływają na rozwój polskiej gospodarki.

Tuzy Biznesy „Wprost” to wyróżnienia dla osób i firm, które realizują ambitne cele, są liderami i wytyczają nowe ścieżki rozwoju w swoich dziedzinach.

Z radością informujemy, że nasza Kancelaria otrzymała nagrodę w kategorii Kancelaria Roku 2023 jako najbardziej wpływowa kancelaria obsługująca firmy rodzinne.

Dr Małgorzata Rejmer powiedziała podczas odbierania nagrody:

„Jest to dla mnie tym większa radość, że właśnie firmy rodzinne są tak bliskie mojemu sercu; jesteśmy z nimi już od 25 lat. Sami także jesteśmy firmą rodzinną i jest to dla nas powód do dumy.

To nagroda dla całego zespołu naszej Kancelarii: radców prawnych, adwokatów, doradców podatkowych i restrukturyzacyjnych, doradców sukcesyjnych, analityków finansowych i wszystkich, którzy na co dzień troszczą się o to, aby właściciele firm rodzinnych budowali bezpieczne biznesy na pokolenia. Gratuluję Wam!”

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z dr Małgorzatą Rejmer przeprowadzonego podczas gali.