fbpx
KF-Lex kolejny raz włącza się do akcji Szlachetna Paczka

Jak co roku, pracownicy i współpracownicy Kancelarii Finansowej Lex, dołączyli do akcji Szlachetna Paczka, wspierając najbardziej potrzebujących. 

W tym roku zbieraliśmy środki na pomoc Panu Markowi, osobie samotnej zmagającej się z chorobami uniemożliwiającymi kontynuowanie pracy zawodowej. 

Pan Marek dawniej pracował jako piekarz w dobrze prosperującej piekarni i całkiem dobrze sobie radził w życiu, ale problemy zaczęły się kilkanaście lat temu, kiedy pojawiły się pierwsze objawy zatorowej choroby płuc, rozstrzenie oskrzeli oraz niewydolność serca co poskutkowało pęcherzem przy sercu. Na co dzień jest podłączony na kilka godzin do koncentratora tlenu, dzięki któremu może swobodnie oddychać. 

Wysokość zasiłku, który otrzymuje wystarcza jedynie na część wydatków. 

Oprócz potrzeb, które były na liście, w „paczce” znalazły się również dodatkowa tona węgla z 6 workami drewna do rozpałki, buty zimowe i wiele innych drobnych, choć dla Pana Marka bardzo potrzebnych rzeczy. 

Paczka została przygotowana wraz z przyjaciółmi naszych współpracowników. 

Radość dawania każdego roku przynosi nam wiele satysfakcji. Cieszymy się, że możemy liczyć na zaangażowanie naszego Zespołu nie tylko na co dzień podczas wspólnie realizowanych projektów sukcesyjnych, ale, że nie brakuje go również w charytatywnym niesieniu pomocy potrzebującym.

paczki