fbpx
Kancelaria Finansowa LEX członkiem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych

Polska Izba Firm Szkoleniowych

Polska Izba Firm Szkoleniowych

Z radością dzielimy się informacją o tym, iż nasza Kancelaria została przyjęta w poczet członków Polskiej Izby Firm Szkoleniowych.

Polska Izba Firm Szkoleniowych jest największą organizacją branżową zrzeszającą firmy szkoleniowe i doradcze z całej Polski. Jej członkami jest ponad 400 firm i organizacji i cieszy nas bardzo, że dołączyliśmy do tak zacnego grona.

Kodeks Dobrych Praktyk

Polska Izba Firm Szkoleniowych opracowała Kodeks Dobrych Praktyk, którego celem jest promowanie najwyższych standardów działania firm szkoleniowo-rozwojowych.

Kodeks zawiera najważniejsze elementy opisujące profesjonalne praktyki dotyczące usług szkoleniowo – rozwojowych. Dzięki temu wspomaga rynek w identyfikacji rzetelnych i uczciwych firm realizujących wysokiej jakości usługi. Kodeks reguluje normy i zasady postępowania, w tym dobre praktyki, którymi kierują się Członkowie PIFS. Ma on zastosowanie w ramach prowadzonej przez nich działalności, w szczególności w ramach współpracy z klientami, odbiorcami szkoleń, wykonawcami usług oraz innymi partnerami.

Polska Izba Szkoleniowa certyfikat

Kancelaria Finansowa LEX – szkolenia

Nasza działalność szkoleniowa koncentruje się w 4 głównych obszarach:

  • przedsiębiorcy
  • stowarzyszenia
  • uczelnie
  • instytucje publiczne

Szczegóły naszej działalności szkoleniowej znajdują się w zakładce Szkolenia.