fbpx

Nasza radość jest podwójna: dostaliśmy 2 nagrody!

ORZEŁ POLSKIEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI DLA KANCELARII FINANSOWEJ LEX

oraz

ORZEŁ POLSKIEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI DLA DR MAŁGORZATY REJMER

Kancelaria Finansowa LEX została uhonorowana nagrodą FIRMA ROKU 2020 i zarazem dr Małgorzata Rejmer, Prezes Zarządu Kancelarii LEX, z rąk tej samej kapituły otrzymała nagrodę MENEDŻERA ROKU 2020!

Wysoka jakość świadczonych przez nas usług została doceniona w plebiscycie i decyzją kapituły uhonorowana zaszczytnym tytułem. Jesteśmy dumni z tego wyróżnienia.

Jesteśmy również dumni z wytężonej pracy całego zespołu Kancelarii Finansowej LEX – to nasza wspólna nagroda. Dziękujemy!  

Nagroda Orła Polskiej Przedsiębiorczości jest przyznawana dla najlepszych przedsiębiorstw w swoich branżach. Jej celem jest wyróżnienie firm, które mogą być inspiracją dla innych.

Ogólnopolski Plebiscyt Orły Polskiej Przedsiębiorczości ma na celu budowanie konkurencyjności i innowacyjności polskich przedsiębiorstw.

Organizatorami plebiscytu są: Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców przedsiebiorcy.pl oraz Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług.

Firma Roku 2020 dla KF LEX

Z uwagi na pandemię nie odbyła się w tym roku wielka gala, jak to bywało w poprzednich latach. Wręczenie nagród odbyło się w kameralnym gronie – poniżej publikujemy kilka zdjęć. 

KF LEX Firma Roku 2020
Menedżer Roku 2020 Małgorzata Rejmer
Firma Roku 2020 dla KF LEX
KF LEX Firma Roku 2020

Kancelaria Finansowa LEX

Firma konsultingowa zajmująca się doradztwem prawno-finansowym. Nasza główną specjalizacją są kompleksowe projekty związane z sukcesją biznesu.

Zrealizowaliśmy setki projektów na terenie całego kraju. 

Usługi kancelarii LEX obejmują:

Małgorzata Rejmer – Prezes Zarządu Kancelarii Finansowej LEX

Uzyskała tytuł doktora nauk prawnych na Uniwersytecie Warszawskim. 

Ekspert w dziedzinie sukcesji biznesu – tematyką sukcesji zajmuje się od ponad 20 lat. Wdrożyła ponad 200 projektów sukcesyjnych.

Specjalizacje:

Chcesz współpracować z najlepszymi?

Umów się na konsultację!