W związku z wejściem w życie nowej ustawy o zarządzie sukcesyjnym, w mediach pojawia się sporo komentarzy na jej temat. Nic dziwnego, to pierwszy ruch mający ułatwić polskim firmom sukcesję. Czy tak faktycznie jest?

W artykule „Nadchodzi tsunami sukcesji” na portalu handelextra.pl, odpowiedzi na temat tego kogo dotyczą nadchodzące zmiany, dlaczego ważne jest by pomyśleć o sukcesji wcześniej a także przykładowe sukcesje zainteresują zwłaszcza Przedsiębiorców trudniących się handlem detalicznym.

 

Kancelaria Finansowa Lex, jako partner Akademii Umiejętności Eurocash, partycypuje w szerzeniu świadomości o sukcesji firm wśród przedsiębiorców sieci Eurocash poprzez prowadzenie konferencji i warsztatów a także w spotkaniach indywidualnych z właścicielami firm. Tych, którzy zdecydowali się na uregulowanie kwestii sukcesji, przeprowadzamy przez ten proces kompleksowo i profesjonalnie.

Czego i kogo dotyczy wchodząca w życie nowa ustawa, szczegółowo przedstawia prezes zarządu Kancelarii Finansowej Lex, Małgorzata Rejmer, doktor nauk prawnych.

Zapraszamy do lektury!

Nadchodzi tsunami sukcesji